×

Kategorie

Květinová směs - Ptačí snídaně - osivo Kiepenkerl - 1 ks

Brand:
×

Květinová směs Ptačí snídaně nabízí nejen krásné květy, ale i přirozenou potravu pro ptactvo v chladném období.

Na podzim rostliny vytvářejí semínka, která jsou pro ptáky bohatým zdrojem minerálů, bílkovin, olejů a vlákniny, což jim dodává energii na zimu.

Směs obsahuje slunečnici, krásenku, měsíček a další letničky, které kvetou od června do října. Rostliny dosahují výšky až 200 cm a zahradě dodají výrazný přírodní vzhled.

Balení o hmotnosti 100 g pokryje plochu až 100 m².

Číst víceShow less
140 Kč
Odesíláme dnes, případně následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
5000567
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak si vypěstovat květinovou směs z osiva?

Ideální doba pro výsev je od dubna do června. Semena začínají klíčit po 1–2 týdnech. Je potřebná dostatečná závlaha a teplota minimálně 12–18 ºC. Přibližná výsevní dávka je 1 g/m².

Semena vysévejte do dobře propustné, humózní půdy. Vyžadují teplo a pravidelnou zálivku (s výjimkami).

Klíčení probíhá pomalu a nerovnoměrně během celého roku.

Číst víceShow less
Detaily produktu
5000567

Parametry

Výsev
Duben
Květen
Červen
Výška
150 - 200 cm
Stanoviště
Slunečné
Barva květů
Směs barev
Doba kvetení
Srpen
Září
Červen
Červenec
Říjen
Možnosti pěstování
Venku
Výrobce
Kiepenkerl
Vegetační doba
Letničky
Velikost balení
100 g
Druh travní směsi
Okrasná
Mohlo by se také hodit
Naposledy zobrazené
Žádné položky

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se